Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Jeśli chcesz poćwiczyć na siłowni, zapisz się do ... Polskiego Związku Przeciągania Liny

19.01.2021 09:00 | 3 komentarze | 2 561 odsłony | Marek Oratowski
Okazuje się, że można znaleźć sposób, jak obejść restrykcyjne przepisy wydane w związku z pandemią. Mamy świeży przykład takiej kreatywności z lokalnego podwórka.
3
Jeśli chcesz poćwiczyć na siłowni, zapisz się do ... Polskiego Związku Przeciągania Liny
fot. pixabay.com
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firmy z branży fitness są w trudnej sytuacji. Od 28 grudnia obowiązują zaostrzone zasady. Wcześniej z klubów mogły korzystać osoby deklarujące, że przygotowują się do zawodów sportowych.

Obecnie wstęp mają wyłącznie sportowcy będący kadrowiczami reprezentacji narodowej i posiadający licencję związkową.

Polski Związek Przeciągania Liny postanowił w związku z tym powołać do kadry narodowej wszystkich zawodników, którzy posiadają wydaną przez niego sportową licencję. Pozwala to im na korzystanie z zamkniętych dla większości ludzi obiektów sportowych. Tym tropem poszła więc spora liczba siłowni, a tym jedna z powiatu chrzanowskiego.

"Przekształcamy się w licencjonowany klub Polskiego Związku Przeciągania Liny. Dla osób niebojących się nowych wyzwań zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania licencji zawodnika, która pozwoli nam na legalną kontynuację treningów" - napisali jej przedstawiciele na swoim Facebooku.

Koszt wyrobienia licencji to 50 zł. Będzie ona ważna do 31 grudnia tego roku.

Media donoszą o nowych sposobach obchodzenia obostrzeń (lodowisko w Szczecinie stało się kwiaciarnią, a niektóre restauracje zatrudniają ... testerów jedzenia). Albo wręcz otwieraniu zamkniętych lokali w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa. Co sądzicie o tej sytuacji?