Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Wirtualne biuro Warszawa, czyli siedziba spółki w stolicy

25.11.2020 22:26 | 0 komentarzy | 562 odsłony | red

Materiał promocyjny

Dobry wizerunek firmy, działalności czy spółki to podstawa. Mieszkając daleko od Warszawy masz prawo, by siedziba główna przedsiębiorstwa znalazła się mimo wszystko w stolicy. Szczególnie dotyczy to takich form działalności, które stanowią odrębną osobę prawną. To wszelkiego typu spółki, ale też fundacje czy stowarzyszenia.
0
Wirtualne biuro Warszawa, czyli siedziba spółki w stolicy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po co przedsiębiorcy wirtualne biuro ?

Wirtualne biuro to duże ułatwienie w życiu małej firmy. Z jednej strony korzystanie z adresu w centrum miasta to większy prestiż niż zakładając firmę na adresie swojego mieszkania, ale z drugiej strony całkowicie pozbywasz się obowiązku dbania o swoją korespondencję przychodzącą. Jeśli nie jesteś informatykiem to najprawdopodobniej nie będziesz przebywać cały dzień w miejscu prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Akurat gdy wyjdziesz coś załatwić może przyjść listonosz lub kurier i wręczyć ci awizo do skrzynki. Wykupując usługę wirtualnego biura, niezależnie czy zrobisz to w mieście blisko miejsca zamieszkania czy też będzie to wirtualne biuro w Warszawie to zdejmujesz z siebie obowiązek dbania o przyjmowanie listów czy przesyłek kurierskich. Wirtualne biuro posiada pracowników tworzących tak zwany wirtualny sekretariat. Osoby te przebywają w lokalu wirtualnego biura w każdy dzień roboczy, poza tym współpracując z listonoszami mają nawet ich numery komórkowe. Często też listonosze zwierzają się personelowi wirtualnego biura z różnych rzeczy. W przypadku Warszawy najczęściej chodzi o spotkania z najważniejszymi osobami w państwie, które akurat znajdują się w rejonie pocztowym dla wirtualnego biura.

Dlaczego wirtualne biuro w centrum Warszawy ?

Wirtualne biuro w centrum Warszawy od firmy VSL-System to wydatek od 45 do 120 złotych.
Jest to kwota na tyle mała, iż można poświęcić ją, by wydzielić w swojej spółce siedzibę główną przedsiębiorstwa. O ile magazyny, place czy hale produkcyjne można mieć ulokowane blisko swojego miejsca zamieszkania to siedziba spółki w centrum Warszawy ma szereg przewag, szczególnie, gdy możemy ją uzyskać za tak niewielkie kwoty.

Siedziba w Warszawie sprawia, że spółka rozliczy swoje podatki w centrum Warszawy, czyli w miejscu, gdzie jest cała masa biurowców posiadających nawet powyżej 40 pięter. Łatwo sobie wyobrazić, iż na każdym piętrze biurowca siedzibę ma kilka firm z kapitałem zagranicznym, generujących spore obroty. Wobec tego w oczach urzędników skarbowych z Warszawy Śródmieścia twoja spółka nie powinna rzucać się nadmiernie w oczy. Centrum Warszawy to także bardzo dużo biur wirtualnych. W zasadzie takie biuro wirtualne jest już pod każdym warszawskim adresem z centrum. Biuro wirtualne to znowu jakaś ilość firm. Można więc uznać, że Warszawa Śródmieście to największe skupisko przedsiębiorstw w Polsce.
Warszawa Centrum to także adresy takie jak Aleje Jerozolimskie, które są rozpoznawalne jako dobry warszawski adres praktycznie przez wszystkich mieszkańców naszego kraju.
Znajdź wirtualne biuro Warszawa w sieci i sprawdź sam jak tanio pozyskać wirtualny adres na siedzibę spółki, który umieścisz także w KRS.

Co oferuje biuro wirtualne VSL-System ?

Wirtualne biuro VSL-System oprócz konkurencyjnych cen ma w ofercie w pełni przygotowane lokale Aleje Jerozolimskie 85 oraz ul. Mazowiecka 11. Lokale są kupione na własność i przygotowane do pełnienia roli siedziby firmy. Oprócz wirtualnego sekretariatu, który odbiera korespondencję firmową i utrzymuje stały kontakt z zarządem zarejestrowanych w biurze wirtualnym spółek, najważniejszą rolę pełnią sale konferencyjne. Są to salki na spotkania zarządu, który ma obowiązek raz do roku odbyć posiedzenie pod adresem wirtualnego biura i podjąć kluczowe dla danej spółki decyzje.

Materiał promocyjny