Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Rozstrzygnięcie konkursu "Książka za jeden uśmiech"

01.04.2020 10:34 | 0 komentarzy | 1 186 odsłona | Olga Smok

W tym tygodniu nagroda wędruje do trzyletniej Antoniny Bachul z Pogorzyc.

0
Rozstrzygnięcie konkursu "Książka za jeden uśmiech"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Za nami kolejny tydzień z zabawą "Książka za jeden uśmiech". Po raz kolejny zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni ilością przesłanych przez Was fotografii, przedstawiających uśmiechnięte buźki. Bardzo Wam za to dziękujemy.

W tym tygodniu postanowiliśmy nagrodzić Antoninę Bachul.

Antosia mieszka w Pogorzycach i w lutym skończyła 3 latka. Jest energiczną dziewczynką, uwielbiającą zabawy na świeżym powietrzu. Taniec, jazda na hulajnodze czy zabawa w piaskownicy to jest to, co Tosia lubi najbardziej. Jest też wielką fanką kotów - oprócz pokaźnej kolekcji maskotek posiada też dwa prawdziwe, które na dobre stały się członkami rodziny. Uśmiech Antosi najbardziej działa na jej dziadka - gdy prosi go o kolejną kostkę czekolady.

Po odbiór nagrody-książki zapraszamy do siedziby redakcji do Trzebinii do 8 kwietnia.

Zachęcamy Was do dalszego przesyłania zdjęć, ponieważ zabawa trwa dalej! Fotografie przedstawiające uśmiechnięte buzie oraz informacje, co ten uśmiech wywołało, prosimy przesłać na maila promocja@przelom.pl do 6 kwietnia 2020 r. Rodziców prosimy również o dopisanie kilku słów na temat swoej pociechy - co lubi robić w wolnym czasie, czym się interesuje, bądź też kim chce zostać w przyszłości.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne na przelom.pl/konkursy