Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Rozsypany popiół i uszkodzone pojemniki. Mieszkańcy się skarżą (WIDEO)

27.02.2020 07:41 | 5 komentarzy | 5 695 odsłon | Agnieszka Filipowicz

Firma opróżniająca kubły na odpady nie sprząta bałaganu, który po sobie pozostawia. Te głosy dochodzą od pewnego czasu z różnych miejsc Trzebini. Ostatnio interweniowali w tej sprawie m.in. mieszkańcy centrum miasta i Czyżówki.

5
Rozsypany popiół i uszkodzone pojemniki. Mieszkańcy się skarżą (WIDEO)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

- Nie dość, że uszkodzili mi pojemnik, to jeszcze rozsypali popiół z niego na ulicy i odjechali - skarży się pani Janina z Czyżówki.

Nie ona jedyna. Problem się nie jest bowiem nowy. Dyskutowano o nim m.in. na ostatnim zgromadzeniu związku gospodarki komunalnej, na które zaproszony był Mieczysław Jakubowski, prezes Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MIKI odbierającego odpady z Chrzanowa, Libiąża i Trzebinia. Szef PW MIKI podkreślał, że w razie takich incydentów należy od razu je zgłaszać.

Na stronie związku komunalnego można znaleźć informację o numerach telefonów do biura obsługi klienta i adresie mailowym.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
32-500 Chrzanów, ul. Fabryczna 12
od poniedziałku do piątku godz. 7:00 - 15:00
mail: bok@miki.krakow.pl
Gmina Trzebinia tel. 882-362-491
Gmina Libiąż tel. 882-362-492
Gmina Chrzanów tel. 882-362-493


Telefonujący do „Przełomu" czytelnicy informują jednak, że wciąż mają kłopot, by dodzwonić się czy to do związku komunalnego, czy do bazy PW MIKI przy ul. Fabrycznej w Chrzanowie.