Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Rok temu Milena Sadowska została Miss Polonia 2018

10.11.2019 13:00 | 5 komentarzy | 4 196 odsłony | Michał Koryczan

Mieszkanka Babic zdobyła przed rokiem koronę najpiękniejszej w jednym z najstarszych konkursów piękności na świecie.

5
Rok temu Milena Sadowska została Miss Polonia 2018
Milena Sadowska po koronacji na Miss Polonia 2018. Fot. Jacek Kurnikowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

10 listopada 2018 roku przeszedł do historii nie tylko Babic, ale i całej ziemi chrzanowskiej. To wówczas Milena Sadowska wygrała 40. jubileuszową edycję konkursu Miss Polonia. Zwyciężczyni dostała w nagrodę bursztynową koronę.

Podczas gali finałowej w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku (województwo mazowieckie) wspierali ją najbliżsi oraz znajomi z Babic.

- Czułam ogromne wsparcie całej tej grupy. Naprawdę było ich słychać, co mnie jeszcze bardziej motywowało. Jestem bardzo szczęśliwa. Największy stres był przed samą galą. Kiedy już wyszłam na scenę, czułam się jak ryba w wodzie - mówiła w rozmowie z „Przełomem" Milena Sadowska.

Po konkursie nie miała zbyt dużo czasu, aby porozmawiać z najbliższymi, bo co chwilę ktoś podchodził, żeby zrobić sobie zdjęcie z najpiękniejszą Polką.

- Godzinę czekaliśmy, żeby się z nią zobaczyć. Adrenalina ją jeszcze trzymała, ale jak Renia, moja żona i mama Mileny, podeszła, to nerwy puściły. Łezki popłynęły po policzku. Ja, choć zawsze uważałem się za twardego gościa, płakałem jak dziecko - opowiadał Krzysztof Sadowski, tata Mileny.

 

 

Czytaj również