Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

25.09.2019 15:00 | 0 komentarzy | 2 443 odsłony | Tadeusz Jachnicki

Jeszcze tylko przez kilka dni, do końca września, możesz głosować w 4. edycji wojewódzkiego budżetu obywatelskiego.

0
Masz na to czas tylko do poniedziałku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przypomnijmy, że w sumie do tegorocznego BO zostało zgłoszonych 188 projektów. Aby nie było chaosu, Małopolska została podzielona na kilka subregionów.

Powiat chrzanowski znalazł się w subregionie Małopolska Zachodnia. Tutaj mieszkańcy mogą wybierać spośród 31 zadań. Wśród nich są te zgłoszone przez mieszkańców powiatu chrzanowskiego.

Jest więc festiwal CHECHŁO LIFE 2020, tworzenie mobilnego parku edukacyjnego w Bolęcinie oraz budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 780 w Alwerni.

Krzeszowice są z kolei w Krakowskim Obszarze Metropolitalnym. Tam można oddać głos np. na pomysł organizacji inteligentnych garaży rowerowych dla obszaru Krzeszowic.

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Małopolski, który skończył 16 lat. Może oddać tylko jeden głos na zadanie z subregionu, w którym mieszka.

Uwaga - żeby głosować w BO Małopolska nie trzeba być zameldowanym w Małopolsce!

W 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego można zagłosować na jeden z trzech sposobów. Przez internet na stronie www.bo.malopolska.pl, na papierowym formularzu. Zagłosować można również korespondencyjnie.