Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

18.09.2019 12:00 | 0 komentarzy | 2 222 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 11:30

Dzieci są dziś bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych zainteresowań. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Was do zabawy "Ja i moje hobby". Pokażcie, co Was kręci i jak lubicie spędzać czas!

0
Zabawa dla dzieci "Ja i moje hobby"
Ania uwielbia jeździć konno
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katarzyna Pater z Chrzanowa przesłała zdjęcie córki Ani:

- Ania interesuje się jeździectwem. Od czterech lat jeździ konno. Najbardziej lubi skoki przez wysokie przeszkody i galopy w lesie. W przyszłości chciałaby mieć własnego konia. Teraz jeździ w szkółce jeździeckiej na klaczy o imieniu Frania.

Ania otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Ja i moje hobby" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".