Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

14.03.2019 13:40 | 0 komentarzy | 4 166 odsłony | Anna Jarguz

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się szczególnie piątkowe popołudnie. Na pewno warto się wybrać na Chrzanowski Dzień Kobiet w bibliotece, Dzień Kobiet Tydzień Później w Starej Kotłowni w Chrzanowie czy na Święto Irlandii do Dworu Zieleniewskich w Trzebini.

0
Propozycje na weekend
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


Piątek, 15 marca

CHRZANÓW
Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

godz. 15-21 - Chrzanowski dzień Kobiet. W programie: stoiska, zabiegi, stylizacje, degustacje, quiz z nagrodami, pokaz mody i gwiazda wieczoru, którą będzie Katarzyna Żak, aktorka i piosenkarka.

Klub Stara Kotłownia w Chrzanowie
godz. 17 - Dzień Kobiet Tydzień Później. Wystąpi kabaret 7 Wspaniałych. W programie: komplikacje skeczy i piosenek w wykonaniu Grupy Teatralnej Senior.

TRZEBINIA
Dwór Zieleniewskich w Trzebini

godz. 18 - Święto Irlandii - koncert zespołu Sheeban Celtic Band. Koncert z okazji Dnia św. Patryka w wykonaniu znakomitych wykonawców muzyki irlandzkiej. Po koncercie wernisaż wystawy malarstwa Ilony Kowalik „ Przytulność koloru". Bilet w cenie 30 zł.

KRZESZOWICE
Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach

godz. 19 - spotkanie z Marcinek Kydryńskim - spotkanie autorskie z radiowcem, wędrowcem, fotografikiem, autorem książek „Biel. Notatki z Afryki", „Lizbona. Muzyka moich ulic".

LIBIĄŻ
Kawiarnia Nisza w Libiąskim Centrum Kultury

godz. 18 - Z cyklu „Odkurzanie poezji" spotkanie z Juliuszem Wątrobą. To beskidzki poeta, satyryk, w którego dorobku znajdują się fraszki, wiersze liryczne i satyryczne, teksty pieśni i piosenek. O oprawę muzyczna spotkania zadba Natalia Chłopek.

Sobota, 16 marca

CHRZANÓW
Sala teatralna MOKSiR w Chrzanowie.

Godz. 16 - występ kabaretu Moralnego Niepokoju. Będzie to premierowy program „Tego jeszcze nie grali". Po programie spotkanie z publicznością. Bilety 70 zł (balkon), 80 zł (parter).

Niedziela, 17 marca

KRZESZOWICE
Płyta Rynku w Krzeszowicach

godz. 7-18 - XXXI Krzeszowicki Targ Staroci, Antyków i Innych Bibelotów.

Kopalnia Talentów w Krzeszowicach
godz. 16 - Koncert Charytatywny dla Artura. Zagra kapela Siwy Dym, w programie także występ grupy akrobatycznej Hop-Sport, cheerleaderek z klubu Harmonia, występ zespołu Fuy.