Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Znamy finalistów Pucharu Polski

19.09.2018 19:38 | 0 komentarzy | 2 278 odsłony | Michał Koryczan

Victoria Jaworzno pokonała Zagórzankę Zagórze w drugim półfinale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów.

0
Znamy finalistów Pucharu Polski
Artur Szlęzak, zawodnik Nadwiślanina Gromiec, drugi rok z rzędu będzie miał szansę zagrać w finale Pucharu Polski na szczeblu PPN Chrzanów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sonda

Kto wygra finał Pucharu Polski na szczeblu PPN Chrzanów?

PIŁKA NOŻNA

Puchar Polski - półfinał na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów

Zagórzanka Zagórze - Victoria 1918 Jaworzno 0-1 (0-0)

0-1 Patryk Łyp (82)

Zagórzanka: Ryszka - Kułaga, Rogowiec, Stępień, Hodur, Skórzewski, Krawczyk, Sabuda, Motyczko, Fiba (75. Bogacz), Kołodziej

Victoria: Madeja - Wartała, Łyp, Gembala, Pilarczyk, Gajda, Musiał, Majka (33. Żurawik), Sierczyński, Maziarz (80. Ryś), Masztalerz (64.Winiarski)

Występujący w okręgówce zespół z Jaworzna pokonał grającą w klasie A ekipę Zagórzanki. Dzięki temu po raz pierwszy po przenosinach do struktur PPN Chrzanów zagra w finale pucharu Polski na szczeblu tegoż podokręgu.
Zwycięskiego gola dla Victorii zdobył w 82. minucie Patryk Łyp, uderzając celnie głową z dwunastu metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
- Pierwsza połowa była dość bezbarwna. W drugiej odsłonie to był przede wszystkim mecz walki. Zagraliśmy jednak bardziej otwartą piłkę. Victoria miała swoje okazje. My też stworzyliśmy parę sytuacji. Niestety po dograniach Motyczki akcji nie zamknęli zarówno Skórzewski, Fiba, jak i Kołodziej. Dla nas spotkania o tej porze w środku tygodnia to katastrofa. Dzisiaj zabrakło pięciu podstawowych zawodników - mówi Artur Oczkowski, szkoleniowiec Zagórzanki.
Drużyna z Jaworzna w finale zagra z Nadwiślaninem Gromiec, który w ubiegłym tygodniu pokonał w serii rzutów karnych LKS Żarki (po 90 minutach było 4-4).