Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Wędkarze wyłowili z wody leszcze i ... nagrody (WIDEO)

09.09.2018 16:38 | 2 komentarze | 5 987 odsłon | Marek Oratowski

Członkowie Koła PZW nr 11 Chrzanów Fablok zakończyli sezon niedzielnymi zawodami o puchar starosty. Nad stawem w Kroczymiechu niektórzy mieli bardzo dobre brania, ale byli i tacy, którym sędziowie nie mieli czego zważyć.

2
Wędkarze wyłowili z wody leszcze i ... nagrody (WIDEO)
Jedyną kobietą, która w niedzielę rywalizowała z kolegami wędkarzami była Olga Tomaszewska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Nad wodą zasiadło ponad dwudziestu miłośników wędkarstwa, którzy przed zawodami wylosowali stanowiska nad pierwszym z dwóch stawów, którymi zarządza koło. Puchar dla zwycięzcy wicestarosta Krzysztof Kasperek wręczył Jerzemu Stanuli, który złapał 2,4 kg ryb (w tym dużego leszcza).

W trakcie imprezy podsumowano cykl zorganizowanych po raz pierwszy zawodów o Grand Prix Koła dzięki operatywności Jacka Kusia. Co ciekawe, to on okazał się najwszchstronniejszym wędkarzem w kole, wyprzedzając w klasyfikacji Grand Prix Daniela Lebudę i Mariusza Barana. Wszyscy ze 32 sklasyfikowanych odebrali nagrody. Najlepszej piętnastce przypadły puchary.

Jedyną kobietą w męskim gronie była Olga Tomaszewska, której w niedzielę - podobnie jak czterem kolegom z koła - nie udało się jednak niczego złowić.