Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Wiemy, kto poprowadzi trzebiński MKS w nowym sezonie

18.06.2018 19:59 | 58 komentarzy | 6 162 odsłon | Michał Koryczan

W poniedziałek zapadła decyzja w sprawie szkoleniowca zespołu spadkowicza z piłkarskiej trzeciej ligi.

58
Wiemy, kto poprowadzi trzebiński MKS w nowym sezonie
Mariusz Wójcik (z prawej) i Maciej Budka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak informuje prezes MKS Jacek Pająk, w przyszłym sezonie czwartej ligi „żółto-czarnych" nadal będzie prowadził Mariusz Wójcik. Jego asystentem i szkoleniowcem bramkarzy pozostanie Maciej Budka.

Przypomnijmy, że trener Wójcik zaczął pracę w Trzebini w kwietniu, zastępując na stanowisku Jerzego Kowalika. W zakończonym spadkiem z trzeciej ligi sezonie prowadził MKS w dziewięciu meczach, notując dwa zwycięstwa, remis i sześć porażek.

- Moją ambicją jest, żeby w Trzebini pamiętali mnie z lepszej strony, niż z perspektywy tej ostatniej rundy. Co do najbliższego sezonu nie będziemy pompować balonika i budować zamków na piasku, mówiąc, że chcemy grać o powrót do trzeciej lig. Cele trzeba dostosować do możliwości klubu i kadry zespołu. Myślę, że w tej ostatniej kwestii sporo powinno się wyjaśnić do końca tygodnia - mówi Mariusz Wójcik.

Na razie nie wiadomo kto z obecnej drużyny nadal będzie bronił barw MKS. Jak przyznaje Jacek Pająk, chciałby aby połowa zawodników z obecnej kadry pozostała w Trzebini. O konkretnych nazwiskach na razie jednak nie mówi.