Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Niektórzy nie wypłacą pieniędzy z bankomatu. Inni nie zapłacą kartą

02.03.2018 19:10 | 1 komentarz | 8 768 odsłon | Tadeusz Jachnicki

Masz konto w Banku Zachodniego WBK, Idea Banku, ING Banku Śląskim, PKO BP lub Raiffeisen Polbanku? W ten weekend możesz mieć trudności z niektórymi operacjami, nawet wypłatą pieniędzy z bankomatu.

1
Niektórzy nie wypłacą pieniędzy z bankomatu. Inni nie zapłacą kartą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W WBK prace konserwatorskie mają się rozpocząć z soboty na niedzielę (3/4 marca). Do rana nie będzie można korzystać z systemu BLIK, przelewów natychmiastowych w systemach BlueCash, Express Elixir czy Przelew24.

W Idea Banku w nocy z 2 na 3 klienci nie skorzystają z bankowości internetowej.

System będzie także niedostępny dla klientów ING Bank Śląski. Tutaj jednak prace rozpoczną się w niedzielną noc, 4 marca, i potrwają do poniedziałku do godz. 6. W tym czasie mogą występować problemy nie tylko w bankowości internetowej, ale też np. z bankomatami czy przy realizacji transakcji kartowych.

W PKO BP nie będzie można w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedziele np. zawnioskować elektronicznie o pożyczkę. Ponadto z 2 na 3 marca nie będą realizowane przelewy zagraniczne (walutowe), międzybankowe BLIK oraz natychmiastowe w systemie Express Elixir.

W sobotnią noc przerw w działaniu systemu muszą się także spodziewać klienci Raiffeisen Polbank. Pojawią się między innymi trudności z przy transakcjach kartami w sklepach internetowych.