Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Sto lat, sto lat... śpiewali Golcom w Trzebini (VIDEO)

26.06.2017 01:12 | 0 komentarzy | 8 652 odsłon | Anna Jarguz

Żona Łukasza Golca nie kryła zaskoczenia, gdy w czasie finałowego koncertu z okazji święta miasta na scenę wjechał tort. Publiczność szalała.

0
Sto lat, sto lat... śpiewali Golcom w Trzebini (VIDEO)
Urodzinowa niespodzianka dla członkini zespołu Golec uOrkiestra
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Koncert zespołu Golec uOrkiesta, zdaniem wielu mieszkańców, był jednym z najlepszych, zorganizowanych w ramach Dni Trzebini. Swoje opinie wyrażają m.in. w sieci.

Muzycy wraz z publicznością zaśpiewali swoje największe przeboje. Potem długo i cierpliwie rozdawali autografy. Robili sobie zdjęcia z fanami. Wcześniej, w czasie występu, był też tort. W niedzielę urodziny obchodziła Edyta Golec, żona Łukasza Golca, jednego z frontmanów kapeli.

- To były naprawdę udane Dni Trzebini. W sobotę, na koncercie zespołu Baciary, pobiliśmy rekord, bo chyba jeszcze nigdy tak wiele osób nie bawiło się na placu przy Ochronkowej. Niedziela z zespołem Golec uOrkiesta była równie udana - komentuje na gorąco Adam Potocki, dyrektor Trzebińskiego centrum Kultury.

Wiceburmistrz Jarosław Okoczuk już myśli o kolejnym święcie miasta i gwieździe, która go uświetni. Nie chce mówić, kto to będzie, bo umowy nie są jeszcze podpisane.

- Jedno jest pewne: gwiazda wystąpi w sobotę - zapowiada.

W niedzielę wielu mieszkańców uczestniczyło w Pikniku Historycznym. Widowisko plenerowe było oklaskiwane gromkimi brawami.