Nie masz konta? Zarejestruj się

sprawdz-koniecznie

Szukają pana

30.03.2016 13:04 | 0 komentarzy | 55 571 odsłon | redk

Ludzie, hodujący w domu zwierzęta, są przyjaźniej nastawieni do świata, bardziej otwarci, a także mniej narażeni na różne dolegliwości. O prawdziwości tych słów z pewnością zaświadczą wszyscy właściciele psów czy kotów.

0
Szukają pana
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym miejscu na portalu przelom.pl regularnie zamieszczamy ogloszenia o zwierzętach, które można przygarnąć. Znajdą się tutaj także informacje o czworonogach, które zgubiły się, a dzięki znalazcom -  ludziom wielkiego serca, mają szansę powrócić do własciciela.


Zwierzęta do adopcji:
http://otozanimalsoswiecim.pl/


Dla kogo to zwierzę?
Jeśli brakuje ci czułości - wybierz psa. Poczujesz się potrzebny i niezastąpiony, a spacery z pupilem znakomicie cię dotlenią. 
Na nadmiernie pobudzone nerwy i skłonności do rozdrażnień kojąco wpływają koty. Ich mruczenie uspokaja, a miłośnicy kotów rzadziej cierpią na bóle kręgosłupa, stawów, czy korzonków. 
Jeśli masz wyczerpującą cię psychicznie pracę - wybierz rybki. Obserwowanie podwodnego świata wpływa kojąco na przemęczone oczy i napięte nerwy. 
Szczury, myszki i chomiki pobudzają i zachęcają do działania. Pomogą wydobyć się z depresji, bierności i apatii.
Świergot ptaków będzie odpoczynkiem dla osób udręczonych miejskim hałasem. Ich obecność oddali uczucie osamotnienia, zwłaszcza, jeśli masz do czynienia z gadającą papużką, czy kanarkiem.