Janina wywiozła trzy punkty z Krzeszowic

12.10.2008 05:20 | 0 komentarzy | 1 686 odsłona | red
Lider z Libiąża nie zwalnia tempa. W sobotę piłkarze Janiny wygrali 2-0 (1-0) ze Świtem Krzeszowice, mającym również czwartoligowe aspiracje.
0
Gracze Świtu (w biało-niebieskich strojach) atakują przed polem karnym Janiny

Już na początku plac gry musiał opuścić kontuzjowany Kania, którego zastąpił Kułaga. W 11. minucie goście mieli szczęście, bo Dąbek główkował, ale trafił w słupek. W 31. minucie cieszyli się za to podopieczni Andrzeja Kosa, gdy K. Adamczyk w sytuacji sam na sam strzałem po ziemi pokonał Dworzeckiego. Po zmianie stron więcej sytuacji stworzyli gracze lidera. Tylko jedną z nich wykorzystali. Wynik w 48. minucie ustalił Makuch, który trafił do siatki po centrze K. Adamczyka.

- Baliśmy się tego meczu, ale zagraliśmy mądrze – stwierdził po końcowym gwizdku Andrzej Kos, trener Janiny.