Młoszowa rozgromiła Zagórze

18.10.2008 23:24 | 3 komentarze | 2 070 odsłony | red
W sobotnim meczu piłkarskich rozgrywek A-klasy Ruch Młoszowa pokonał na własnym boisku Zagórzankę Zagórze aż 6:0.
3
Przemysław Kowalski (z prawej) strzelił dwa gole drużynie Zagórzanki

Jedenasty w tabeli Ruch nie dał najmniejszych szans zespołowi wicelidera.

Już w 8. min Adrian Petka otworzył wynik lobując głową bramkarza gości Marka Wachnickiego. Po 22. min gry było 2:0 dla gospodarzy. Niecelne podanie obrońcy Zagórza przejął Przemysław Kowalski, strzelając obok interweniującego bramkarza.

Sześć minut później piłkarze Młoszowej wyprowadzili szybką kontrę. Obrońcy Zagórzanki powstrzymali jeszcze Mariusza Gaja, ale po mocnym uderzeniu Przemysława Kowalskiego bramkarz gości nie miał najmniejszych szans. Do przerwy 3:0 dla Młoszowej.

Drugie 45 minut gospodarze rozpoczęli z dużym impetem. W 51. min Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mariusz Gaj strzałem głową zdobył czwartego gola dla drużyny. Nie minęło pięć minut, a było już 5:0 dla Młoszowej, po mocnym strzale z 16 metrów Mariusza Gaja. Po godzinie gry pomocnik Ruchu cieszył się już z pierwszego w tym sezonie hat-tricka. W zamieszaniu pod bramką, z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości, ustalając wynik meczu na 6:0 dla Ruchu Młoszowa.

Goście kończyli mecz w dziesiątkę. W 90 min za drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną, boisku opuścił Szymon Kołodziej.