Pierwsza wygrana siatkarek MOS-u

26.10.2008 09:29 | 0 komentarzy | 1 570 odsłona | red
Siatkarki chrzanowskiego MOS-u pokonując w sobotę u siebie 3-0 ostatnie w tabeli rywalki z Bukowna odniosły pierwszą wygraną w tym sezonie w III lidze.
0
Chrzanowianki cieszą się ze zdobytego punktu

Chrzanowianki potrzebowały niewiele ponad godziny, by rozprawić się z rywalkami. Pierwszego seta po skutecznym ataku J. Gut z prawego skrzydła wygrały 25-20. W drugim secie rywalki stawiły bardziej zacięty opór. Jednak i w tej partii dwa decydujące punkty zdobyła J. Gut i podopieczne Tomasza Brzózki wygrały 25-23. W trzecim secie siatkarki MOS-u przegrywały już 17-20. Jednak w końcówce nie popełniły już błędów i po punkcie zdobytym przez M. Norys wygrały partię 25-22 i cały mecz 3-0.