Balin wygrał z Tenczynkiem w drugiej połowie

27.10.2008 11:41 | 0 komentarzy | 1 593 odsłona | red
Gracze A-klasowych rezerw Balina pokonali w niedzielę rywali z Tenczynka 4-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie.
0

W pierwszej połowie dla gospodarzy okazje mieli Sikora (w sytuacji sam na sam wyprzedził go bramkarz), Pieprzyca (szarżował prawą stroną pola karnego) i Stępień (z 16 metrów uderzył nad poprzeczką). Goście zrewanżowali się strzałem M. Izdebskiego w środek bramki oraz okazją Stali, który w 42. minucie nie zdążył skierować piłki do siatki po nieporozumieniu defensorów Orła.

Po zmianie stron już w 47. minucie Stępień dograł do Sikory, a ten strzałem w długi róg otworzył wynik. W 66. minucie zmiennik Jankowski przedarł się prawą stroną pola karnego i przy pomocy jednego z obrońców Tęczy, od którego odbiła się piłka, podwyższył na 2-0. Aktywny Jankowski wywalczył na kwadrans przed końcem karnego, zamienionego na gola przez Sikorę. Chwilę wcześniej sędzia wyrzucił z boiska gwałtownie protestującego Stalę i goście kończyli mecz w dziesiątkę. Wynik ustalił bramkarz Orłów Lis, egzekwując karnego za faul na Sikorze.