Żarki mistrzem jesieni!

02.11.2008 17:14 | 1 komentarz | 2 687 odsłony | red
Po wygranej 3-1 w niedzielnym meczu z Zagórzanką piłkarze Żarek na kolejkę przed końcem rundy zostali mistrzem jesieni klasy A.
1
Bramkarz Żarek Łukasz Nędza broni strzał z rzutu karnego Marcina Gaudyna (Zagórzanka)

Mecz w Żarkach zaczął się po myśli gości, którzy po uderzeniu Marcina Gaudyna w długi róg w 9. minucie objęli prowadzenie. W 25. minucie z rzutu wolnego wykonywanego w polu karnym gości Robert Jesionowski trafił pod poprzeczkę i było 1-1. W 39. minucie soczystym uderzeniem z lewej strony Piotr Szafran dał prowadzenie podopiecznym Stanisława Dwornika. Już dwie minuty po przerwie na 3-1 podwyższył Dariusz Gregorczyk, finalizując szybką akcję. Najlepszą okazję do zdobycia kontaktowej bramki goście mieli w 87. minucie. Po faulu na Robercie Szulcu sędzia zarządził karnego. Jednak bramkarz Żarek Łukasz Nędza obronił strzał Marcina Gaudyna.