Siatkarze MOS-u Chrzanów oddali tylko seta Maratonowi

07.11.2008 11:35 | 0 komentarzy | 2 098 odsłony | red
W czwartkowy wieczór w Krzeszowicach miejscowy Maraton przegrał derbowy mecz siatkarskiej IV ligi mężczyzn z UMKS MOS Chrzanów 1-3.
0
Atakuje grający trener MOS-u Jarosław Oprządek. Do bloku skaczą siatkarze Maratonu Adrian Kłosowski (z lewej) i Dominik Kozioł

W pierwszym secie prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Gospodarze prowadzili 15-12. Potem do głosu doszli przyjezdni i to oni wyszli na prowadzenie 20-18, by wygrać 25-22. W drugiej partii do pracy wzięli się gracze Maratonu. W końcówce po obiciu bloku zdobyli punkt, dzięki któremu wygrali seta 25-21.

Gospodarze dominowali też przez większość trzeciej partii (11-7, 15-11, 20-18). Jednak goście najpierw doprowadzili do wyrównania 21-21, by ostatecznie wygrać 25-23. Czwarty set był już jednostronnym widowiskiem. Przyjezdni wygrali go do 18 i cały mecz 3-1.

- Przegraliśmy ten mecz w sferze psychiki. W końcówkach moi zawodnicy nie potrafili narzucić swojego stylu gry. Poza tym sporo krwi napsuły nam serwisy grającego trenera gości Jarosława Oprządka – powiedział nam Edward Zając, szkoleniowiec Maratonu.