MTS cudem uratował remis

08.11.2008 20:29 | 1 komentarz | 1 229 odsłona | red
Cztery minuty przed końcem sobotniego meczu z ChKS Łódź szczypiorniści I-ligowego MTS Chrzanów przegrywali różnicą pięciu goli. Mimo to zdołali doprowadzić do remisu (33-33) i wywalczyć cenny punkt.
1
W ataku MTS. Przy piłce Wiesław Zduń

Pierwsza połowa była wyrównana. W 23. minucie MTS prowadził 13-9. Na przerwę oba zespoły schodziły jednak przy remisie 16-16. Po zmianie stron przez siedem minut do siatki trafiali tylko przyjezdni, którzy prowadzili już 22-16. Chrzanowianie doszli rywali już na dwie bramki (w 44. minucie notowano 22-24), ale ci znów powiększyli przewagę. W 56. minucie, głównie dzięki skuteczności Piotra Pawlaka, goście prowadzili już 31-26. Jednak zryw MTS-u w końcówce był imponujący. Niemal z końcową syreną gola na wagę remisu (33-33) podopiecznym Adama Piekarczyka dał Paweł Rokita.