Trzebinia kończy jesień na podium

09.11.2008 17:03 | 0 komentarzy | 1 481 odsłona | red
MKS Trzebinia zdeklasował Skawę Wadowice wygrywając 3-0 (2-0). Stawką meczu było 3. miejsce w tabeli po rundzie jesiennej.
0
W ataku na bramkę Skawy Wojciech Sabuda

Trzebinia rozegrała bardzo dobre spotkanie. Gospodarze prowadzenie objęli już w 17. minucie, kiedy dośrodkowanie Jędrzejczyka na gola zamienił Rogalski. Ten sam zawodnik podwyższył kwadrans później na 2-0. Tym razem piękną asystą popisał się P. Szczepanik, który najpierw ograł czterech obrońców Skawy, a następnie wyłożył piłkę Rogalskiemu do pustej bramki. Goście mogli strzelić gola kontaktowego już w następnej akcji, ale Kowalczyk nie wykorzystał błędu Skwarczeńskiego.

W drugiej połowie piłkarze Trzebini nie napierali na rywala już tak mocno, ale jednego gola i tak dołożyli. Piłkę do bramki skierował Sabuda dobijając strzał Boguckiego, który trafił w słupek.