Siatkarki Maratonu nie wygrały nawet seta

15.11.2008 20:53 | 0 komentarzy | 1 387 odsłona | red
Siatkarki II-ligowego Maratonu Krzeszowice uległy w sobotę wyżej notowanym zawodniczkom MKS Andrychów 0-3.
0
Siatkarki Maratonu mobilizują się do walki przed pierwszym setem

W pierwszym secie zawodniczki Maratonu prowadziły 3-1, ale potem gra się wyrównała. Przy stanie 13-12 przyjezdne zdobyły sześć punktów z rzędu i utrzymały przewagę do końca seta. Ostatecznie wygrały go 25-16. W drugiej partii trwała zacięta walka. Krzeszowiczanki przegrywały już 17-22, ale dzięki zrywowi w końcówce doprowadziły do remisu 23-23. Miały nawet dwie piłki setowe. Jednak po autowym ataku kapitan MOS-u Agnieszki Kocoń siatkarki z Andrychowa wygrały tego seta. Trzecią partię podopieczne Marty Kurek rozpoczęły od prowadzenia 3-0. Jednak potem oddały pole rywalkom. Te wygrał seta 25-16 i cały mecz 3-0.