Siatkarski ekspres z Nowego Sącza nie do zatrzymania

06.12.2008 22:15 | 0 komentarzy | 1 132 odsłona | red
Siatkarki III-ligowego MOS-u Chrzanów w niespełna godzinę przegrały w sobotę z liderem rozgrywek Sandecją Nowy Sącz 0-3.
0
Siatkarki Sandecji skaczą do podwójnego bloku

Przyjezdne były faworytkami tej potyczki i nie zawiodły. W pierwszym secie grające dobrze zagrywką i blokiem siatkarki Sandecji prowadziły kolejno 7-3 i 18-10. Ostatecznie wygrały 25-12. W drugiej partii do stanu 12-13 chrzanowianki dotrzymywały kroku rywalkom. Potem jednak sądeczanki przyspieszyły grę i „odjechały” gospodyniom, wygrywając 25-19. Trzeciego seta przyjezdne zaczęły od serii bardzo dobrych zagrywek i prowadziły 8-0. Potem było już 21-6, ale podrażnione chrzanowianki zdołały wygrać kilka piłek. Przegrały trzecią partię 25-12 i cały mecz 0-3.

- Rywalki przewyższały nas umiejętnościami i warunkami fizycznymi. Zagrałyśmy na tyle, na ile nas obecnie stać – powiedziała nam Katarzyna Habczyk, kapitan MOS-u.