Mikołajkowy prezent chrzanowskich siatkarzy

06.12.2008 22:19 | 0 komentarzy | 1 227 odsłona | red
Dopingowani przez kibiców wystukujących rytm na bębnie siatkarze z Chrzanowa zrobili sobie mikołajkowy prezent, pokonując w sobotę MOSiR Bochnia 3-0.
0
Siatkarze MOS-u pod siatką przygotowują się do akcji obronnej

To, co nie udało się siatkarkom MOS-u Chrzanów kilka godzin później zrobili ich koledzy grający w IV lidze. Chrzanowscy siatkarze są liderem i w dotychczasowych meczach stracili tylko seta. Tę dobrą passę podtrzymali w konfrontacji z MOSiR-em. W pierwszym secie nie mieli jednak łatwej przeprawy, bo przegrywali 5-7. Gdy jednak poprawili zagrywkę i skuteczność w ataku, rywale się pogubili. Po ataku Pawła Ostrzywilka z lewego skrzydła chrzanowianie wygrali 25-19. W drugiej partii wyrównana walka trwała do stanu 13-12. Potem MOS włączył drugi bieg, prowadząc 20-14, by – po nerwowej końcówce - wygrać seta 25-23. Trzecie partia to prawdziwa siatkarska egzekucja gości, którzy najwyraźniej nie mieli już większej ochoty do gry. Przegrywali 3-10, 5-15 i 8-20. Ostatecznie zdobyli osiem „oczek” i mecz skończył się po niecałej godzinie.