Pewna wygrana MTS-u z Sandomierzem

06.12.2008 22:21 | 1 komentarz | 1 568 odsłona | red
W sobotni wieczór I-ligowi piłkarze ręczni MTS Chrzanów wygrali z Wisłą Sandomierz 29-24. Tym samym zdobyli bardzo ważne 2 punkty.
1
Najskuteczniejszy w sobotę gracz MTS-u Krzysztof Kurełek (nr 14) w ataku na bramkę Wisły

Pierwsza połowa była wyrównana. Na początku prowadzili goście (5-3 i 6-4), ale potem do głosu doszli gospodarze. Po rzucie Daniela Pytlika MTS prowadził już 12-9. Jednak na przerwę oba zespoły schodziły przy remisie 14-14. W 44. minucie przy stanie 22-19 chrzanowianie w ciągu 5 minut rzucili pod rząd pięć bramek i potem kontrolowali grę. W końcówce podopieczni Adama Piekarczyka nieco się rozluźnili, ale i tak wygrali spokojnie różnicą pięciu goli. Najwięcej bramek dla MTS-u rzucili Krzysztof Kurełek (8) i Adam Kruczek (7). Wśród gości najskuteczniejszy był Dariusz Karbownik (8 goli).