Energetyczni wygrali z Północą

08.12.2008 10:24 | 1 komentarz | 1 651 odsłona | red
W niedzielny wieczór w meczu II ligi ogólnopolskiej futsalu Północ Chrzanów uległa w derbowym meczu Energetykowi Jaworzno 5-8.
1
W ataku na bramkę Jaworzna zawodnicy Północy

Goście z Jaworzna prowadzili już 3-0, ale Północ po dwóch trafieniach Seręgi i samobójczym golu bramkarza Energetyków Kwietnia, doprowadziła do wyrównania. W 10. minucie goście wykorzystali szybka kontrę, a w 20. minucie podwyższyli na 5-3. Jeszcze jeden zryw chrzanowian przyniósł efekt. Po bramkach Kalfasa i Seręgi na świetlnej tablicy widniał remis 5-5. Paweł Jaromin strzelił w 35. minucie szóstego gola da gości. W końcówce Północ miała wiele okazji do wyrównania. Jednak wycofanie z bramki Łukasza Gielarowskiego nie przyniosło efektu. To goście przeprowadzili dwie kontry, zakończone strzałami Mazgaja i Guzika. Kamil Guzik strzelił w tym meczu aż siedem goli i został prawdziwym katem Północy.