II LO poza zasięgiem

10.12.2008 19:19 | 2 komentarze | 5 886 odsłon | red
W środowe przedpołudnie w sali ZST-U w Trzebini rozegrano turniej halowej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych o puchar wicestarosty Adama Potockiego. Rywalizację wygrało II LO z Chrzanowa.
2
II LO Chrzanów: Górny rząd od lewej: Paweł Pstrusiński, Mateusz Wiśniewski, Radosław Górka, Bartosz Polan, Wojciech Skwarczyński, dolny rząd od lewej: Michał Radko, Maciej Krupnik, Wojciech Jarczewski, Dawid Mędrek Trener: Grzegorz Jakubiak

Na starcie stanęło 5 drużyn, które zagrały systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Dwa ostatnie miejsce z punktem na koncie zajęły ZSE-CH z Trzebini i I LO z Chrzanowa. Trzecia lokata przypadła gospodarzom, którzy pokonali wspominane ekipy. W ostatnim meczu turnieju spotkały się PCE Chrzanów i II LO Chrzanów, które zgromadziły dotąd komplet 9 punktów. Wynik spotkania decydował się o ostatecznym rozstrzygnięciu. Prowadzenie II LO dał w 5. min Skwarczyński. Dwie minuty później podwyższył Radko, a wynik na 3-0 do przerwy ustalił Jarczewski. W drugiej połowie II LO nie odpuściło i ostatecznie wygrało 7-1. Zwycięstwo było w pełni zasłużone, bowiem podopieczni Grzegorza Jakubiaka prezentowali najlepsza grę, a w bramce mieli świetnie spisującego się Pawła Pstrusińskiego, który został uznany najlepszym bramkarzem turnieju. Królem strzelców został także zawodnik II LO – Wojciech Jarczewski. Najlepszym zawodnikiem wybrano Mateusza Skrzypińskiego z PCE. Nagrody indywidualne oraz puchary i piłki dla zespołów w imieniu starosty wręczał Krzysztof Zubik oraz organizator imprezy Janusz Dąbek.