MOS w godzinę ograł Brzezinę

13.12.2008 20:52 | 2 komentarze | 1 662 odsłona | red
W sobotę lider IV ligi siatkówki UMKS MOS Chrzanów wygrał z Brzeziną Osiek 3-0. Tylko w drugim secie goście byli równorzędnym partnerem.
2
Zawodnicy MOS-u cieszą się z udanego zagrania

W pierwszym secie mecz był wyrównany do stanu 13-12. Potem siatkarze MOS-u przyspieszyli grę i odskoczyli rywalom. Seta po błędzie gości wygrali 25-12. W drugiej partii chrzanowianie przegrywali już 16-21 i 22-24. Jednak w końcówce zagrali dobrze blokiem i skutecznie w ataku. Ostatecznie wygrali 26-24.

W trzecim secie goście nie mieli już większej ochoty do gry. MOS powiększał przewagę. Mimo, że na parkiet wyszli zawodnicy siedzący na ławce. Chrzanowianie prowadzili 7-4, 13-5 i 20-15. Po dobrej zagrywce grającego trenera MOS-u Jarosława Oprządka miejscowi mogli się cieszyć z wygranej 25-17.