Siatkarska niespodzianka - Maraton ograł MOS

01.02.2009 08:30 | 1 komentarz | 1 422 odsłona | red
W siatkarskim meczu na IV-ligowym szczycie lider UMKS MOS Chrzanów niespodziewanie przegrał sobotni, derbowy mecz z drugim w tabeli Maratonem Krzeszowice 2-3.
1
Zawodnicy Krzeszowic skaczą do bloku

Goście zaczęli z dużym animuszem. Pierwszego seta wygrali 27-25, a drugiego 25-16. W trzecim prowadzili 21-19, ale w końcówce oddali tę partię 22-25. W czwartym secie po zażartej walce chrzanowianie zwyciężyli 25-23 i o wszystkim miał zadecydować tie-break. Lepiej piątego seta zaczęli siatkarze MOS-u, prowadząc 3-0. Potem gra się wyrównała. Przy stanie 12-12 goście przeprowadzili trzy skuteczne akcje. Najpierw zablokowali atak rywali, potem zdobyli punkt asem serwisowym. Mając piłkę meczową, nie zmarnowali okazji. Po ataku prawą stroną niewysokiego Michała Hajdasza wygrali na boisku lidera 3-2. Przypomnijmy, że w Krzeszowicach wygrali chrzanowianie 3-1.