Młodzicy Chrzanovii polegli z Tarnowem

08.02.2009 19:06 | 0 komentarzy | 1 218 odsłona | red
W niedzielnym meczu piłki ręcznej młodzicy Chrzanovii ulegli Pałacowi Młodzieży Tarnów 12-21 (7-13).
0
Ofensywna akcja Chrzanovii

Mecz w chrzanowskiej hali rozegrano w ramach pierwszej kolejki drugiej rundy rozgrywek, w której występuje sześć najlepszych zespołów w województwie. Starsi o rok, obdarzeni lepszymi warunkami fizycznymi goście z Tarnowa dominowali na parkiecie. W 6. minucie notowano 3-3, ale potem przyjezdni odskoczyli kolejno na 6-4 i 12-6, by zejść na przerwę przy sześciobramkowym prowadzeniu.

Po przerwie po karnym egzekwowanym przez Wojciech Dzierwę zrobiło się 10-14. Jednak po kilku kontrach goście znów odskoczyli. Ostatecznie wygrali 21-12. Dla Chrzanovii po 3 bramki rzucili Wojciech Dzierwa i Janusz Wilk. Dobrze spisali się obaj bramkarze Michał Wiatr i Bartosz Gajewski. Po tym meczu podopieczni Leszka Wójcika zajmują czwarte miejsce w tabeli.