Remis w meczu na szczycie

12.02.2009 08:59 | 0 komentarzy | 1 469 odsłona | red
W zaległym meczu Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu, kończącym zmagania w pierwszej rundzie rozgrywek Medex II LO zremisował z Lwem Olszyny 2-2.
0
Michał Kaiser (Medex II LO) pilnowany przez Jakuba Tekielaka z Lwa Olszyny

Prowadzenie dla Olszyn już w 43 sekundzie uzyskał Głowacki, który został obsłużony dokładnym podaniem od Pawłowskiego. Medex utrzymywał się przy piłce, atakował, ale nie przynosiło to efektów. Dopiero w 30. minucie do remisu doprowadził Kłosowski kierując piłkę do siatki między nogami Woźniaka. W 39. minucie Medex mając rzut rożny poprosił o czas. Po jego rozegraniu i drugiej dobitce Baran głową pokonał Woźniaka dając swojej drużynie prowadzenie. Olszyny na 7 sekund przed końcową syreną doprowadziły do remisu, a swoje drugie trafienie zaliczył Głowacki.

Teraz liga zostanie podzielona na dwie grupy, „mistrzowską” i „spadkową”. W tabeli z 28 punktami przewodzą Antalya Junior i Megalo. Trzeci jest Lew mając 26 punktów, a oczko mniej zgromadził czwarty Medex II LO.

Najbliższa kolejka Młodej Chrzanowskiej Ligi Futsalu w hali sportowej w Chrzanowie już w najbliższą niedzielę od 8.30 do 13.30.