Wicelider wygrał z Opoką

12.02.2009 15:17 | 0 komentarzy | 2 058 odsłony | red
Tenisiści Opoki przegrali we wtorek z wiceliderem ekstraklasy MKS-TS Trasko Ostrzeszów 0-3.
0
Karol Prus-Strowski (z lewej) kontra Daniel Górak

Trwający półtorej godziny mecz nie miał większej historii. W pierwszej grze Karol Prus-Strowski uległ 0-3 Danielowi Górakowi. W drugim spotkaniu w takim samym stosunku Jakub Perek uległ Marcinowi Kusińskiemu. Najbardziej zacięty był pierwszy set. Jakub Perek prowadził w nim 9-7, by ulec 10-12. Wydawało się, że o wygraną może pokusić się kapitan Opoki Krzysztof Kaczmarek. Wygrał pierwszego seta 12-10, ale w drugim uległ Bartoszowi Suchowi 8-11. W trzecim secie mimo trzech piłek meczowych Kaczmarek przegrał 14-16. A w czwartym – zagranym już bez wiary w zwycięstwo – uległ 5-11.