MOS wygrał z Brzeskiem

15.02.2009 09:04 | 0 komentarzy | 2 188 odsłony | red
W sobotę liderujący rozgrywkom IV ligi siatkarze chrzanowskiego MOS-u wygrali 3-0 z Okocimskim Brzesko.
0
Gracze MOS-u cieszą się ze zdobytego punktu

W pierwszej rundzie w Brzesku MOS również zwyciężył 3-0. Jednak tym razem wygrana przyszła gospodarzom trochę trudniej. W pierwszym secie przegrywali 10-12, by wygrać 25-22. W drugiej partii przy stanie 19-18 dzięki dobrej grze w ataku „odjechali” rywalom w końcówce. Ostatecznie zwyciężyli 25-20. W trzecim secie goście jeszcze zerwali się do ataku. Na nic się to jednak zdało, bo ulegli 18-25.

- Popełniliśmy za dużo błędów. Zwłaszcza marnowaliśmy sporo zagrywek. Liczy się jednak zwycięstwo. Czeka nas jeszcze mecz z Bochnią, a potem zagramy w barażach o III ligę – powiedział nam Jarosław Oprządek, grający trener MOS-u.