Grają bo lubią

16.02.2009 15:24 | 0 komentarzy | 1 638 odsłona | red
W poniedziałkowe przedpołudnie w hali sportowej w Chrzanowie odbyła się pierwsza część zmagań w turnieju piłki nożnej w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Dokończenie imprezy w piątek 20 lutego od 9.00.
0
Fragment meczu ABG-Speed Balin

Do turnieju organizowanego w ramach ferii z MOKSiR-em zgłosiło się 10 drużyn w kategorii szkół podstawowych oraz 6 u gimnazjalistów. Nie wszyscy imponowali umiejętnościami piłkarskimi, ale najważniejsza jest przecież dobra zabawa. W kategorii szkół podstawowych do finałów awansowały zespoły Holiday oraz Nazwa Później. Nie jest jeszcze wyjaśniona sytuacja w grupie A, gdzie poza ABG szanse na awans mają KS Kasztanowiec i Syberia.

W kategorii gimnazjów drużyny podzielono na dwie grupy. W pierwszej z kompletem punktów wygrała Antalya Junior. Druga pozycja przypadła Victorii, która pokonała Zapylaczy. W grupie B 6 punktów zdobyły FC Szyszki, a awans z drugiego miejsca wywalczył Medex.
W fazie finałowej w każdej kategorii zagrają po 4 zespoły, które będą rywalizować systemem każdy z każdym. W klasyfikacji na najlepszego strzelca u 12 latków przewodzi Norbert Lelito (ABG), a u starszych zawodników Michał Gucik (Antalya Junior).