Bramki po stałych fragmentach

26.02.2009 07:22 | 0 komentarzy | 1 328 odsłona | red
W rozegranym na boisku ze sztuczną trawą w Chrzanowie sparingu IV-ligowy MKS Trzebinia-Siersza pokonał V-ligowy Fablok 2-1.
0
Łukasz Grzywa (Fablok) pilnuje Patryka Mendeli (MKS)

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a oba zespoły szczęścia próbowały po strzałach z dystansu. W MKS-ie niecelnie uderzał Czyszczoń, a z drugiej strony Wilk poradził sobie ze strzałem Stacha. Prowadzenie około 60. minuty uzyskał MKS, a Gielarowskiego pokonał Skwarczewski wykorzystując zamieszanie po rzucie rożnym. Trzy minuty później był już remis, a dośrodkowanie Kadłuczki wykorzystał Stach lobując głową wysuniętego Pieroga. Zwycięską bramkę dla MKS-u zdobył ok. 80. minuty Bartuś umieszczając piłkę w siatce po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wyrównać dwukrotnie mógł Łabanowski, ale najpierw przestrzelił główką, a następnie zmarnował sytuację sam na sam.