Janina uległa Przebojowi

05.03.2009 06:49 | 0 komentarzy | 1 434 odsłona | red
W swoim kolejnym sparingu Janina Libiąż uległa drugoligowemu Przebojowi Wolbrom 2-0.
0

Mecz rozegrany został w minioną środę na boisku na tzw. Gronówku. w Żarkach. W szeregach drugoligowca licznie zgromadzeni kibice mogli zobaczyć wychowanków Janiny Damiana Lickiewicza i Artura Szlęzaka. I właśnie to drugi z nich po raz pierwszy mógł wyprowadzić na prowadzanie swoją drużynę po strzale do pustej bramki, ale z linii bramkowej futbolówkę w ostatniej chwili wybił Łukasz Hejnowski.
Wynik otworzył w 36. minucie zawodnik Wolbromia, który wykorzystał kiks Saternusa i wbił piłkę do bramki z najbliższej odległości.
Po zmienię stron dalej przy piłce dłużej utrzymywali się goście. W 65. min filar Przeboju Jarosław Rak z impetem wszedł w pole karne, gdzie strzelił z podbicia, ale Miłosz Burza przeniósł piłkę nad poprzeczka.

Jednak już minutę później po rozegranym rzucie rożnym Jarosław Rak mógł się cieszyć ze zdobycia drugiego gola po strzale z główki.
Jedyną okazje do zdobycia honorowego trafienia dla Janiny miał w 71. minucie Łukasz Ząbek, ale po wykonywanym przez niego rzucie wolnym z pobliża narożnika pola karnego piłka trafiła na słupek.