Porażka juniorów Chrzanovii

07.03.2009 14:59 | 0 komentarzy | 1 400 odsłona | red
Juniorzy młodsi Chrzanovii przegrali w sobotę na własnym parkiecie z Kusym II Kraków 32-42.
0
W akcji ofensywnej szczypiorniści Chrzanovii

Już do przerwy uwidoczniła się przewaga gości, którzy prowadzili kolejno 4-1 i 10-7, by pierwsza połowę wygrać 20-14. Po zmianie stron goście kontynuowali skuteczną grę w obronie, wyprowadzając groźne kontrataki. Ich wygrana ani przez chwilę nie była zagrożona.
W Krakowie przegraliśmy tylko bramką, więc liczyłem na nawiązanie walki. Niestety, byliśmy gorsi od rywali pod względem motoryki – powiedział nam szkoleniowiec Chrzanovii Adam Piekarczyk. Spośród jego podopiecznych najwięcej bramek (7) rzucił 17-latek Paweł Stroński.