Fablok znów nieskuteczny

11.03.2009 19:00 | 1 komentarz | 1 948 odsłona | red
W środowe popołudnie piątoligowcy Fabloku Chrzanów zremisowali 1-1 sparingowy mecz z Iskrą Brzezinka.
1
Pojedynek przy linii bocznej w meczu Fabloku z Iskrą

Spotkanie rozegrano na chrzanowskich Kątach. W 15. minucie po dograniu Pawła Łukasika z wolnego piłkę strzałem z woleja skierował do siatki Iskry nowy nabytek Fabloku, 33-letni napastnik Bronowianki Paweł Frankowski. Dziesięć minut później wyrównał Jakub Bieda. Przedarł się prawą stroną pola karnego i uderzeniem w długi róg pokonał Łukasza Gielarowskiego. Potem gospodarze mieli jeszcze kilka okazji, ale – podobnie jak we wcześniejszych sparingach – zawodziła ich skuteczność. Fablokowcy w sobotę o godz. 15 zagrają w Balinie mecz Pucharu Polski z miejscowym Orłem. Tydzień później rozpoczną walkę o ligowe punkty.