Gorlice wykorzystały gościnność

15.03.2009 11:01 | 0 komentarzy | 1 528 odsłona | red
Maraton Krzeszowice w pierwszym meczu barażowym o awans do III ligi przegrał we własnej hali nie zdobywając nawet seta.
0

Maraton Krzeszowice- GKPS Gorlice 0-3 (17-25; 22-25; 20-25)
Maraton: Kozioł, Kłosowski, Płaczek, Hajdasz, Dzido, Mazur, Bodzęta- libero. Na zmiany wchodzili: Nawała i Szymański.

W pierwszej partii goście od początku do końca prowadzili. Trudno było się im przeciwstawić, skoro zaraz po wejściu na parkiet wynik brzmiał już 1-9.

Inaczej gra przebiegała w drugim secie. Obie ekipy walczyły jak równy z równym, tyle że końcówka należała do Gorlic.

- W trzeciej odsłonie Maraton nie zdołał przedłużyć nadziei na korzystny wynik, a przyjezdni grali swoje i byli poza zasięgiem miejscowych.
Gorlice dobrze zagrały zagrywką i w ataku. My natomiast mieliśmy problemy z odbiorem. Na dodatek młodzi zawodnicy nie wytrzymali presji - powiedział nam trener Maratonu Edward Zając.