Fablok pokonał Alwernię

21.03.2009 15:07 | 0 komentarzy | 1 424 odsłona | red
Fablok Chrzanów nieoczekiwanie pokonał MZKS Alwernię w sparingowym meczu rozegranym w sobotnie przedpołudnie na stadionie na chrzanowskich Kątach. Podopieczni Pawła Olszowskiego wygrali 2-1 (2-0).
0

Fablok Chrzanów – MZKS Alwernia 2-1 (2-0)
Bramki: Frankowski (27), Łukasik (40-karny) – Kocot (80-samobójcza)

Pierwsi zaatakowali jednak piłkarze lidera IV ligi. Strzelać z dystansu próbował Jarosław Cecuga, ale na posterunku znalazł się Łukasz Gielarowski. Chwilę później padła bramka dla Fabloku. Z rzutu wolnego mocno w kierunku bramki piłkę uderzył Paweł Frankowski, a ta w zaskakujący sposób wpadła do bramki ponad źle ustawionym Chuderskim. W 40. minucie bramkarz Alwerni sfaulował w polu karnym szarżującego Macieja Domurata, a „jedenastkę” na drugiego gola zamienił Paweł Łukasik.

Po przerwie do gry wzięli się przyjezdni. Sygnał do ataku dał Jasieczko, który mocno strzelał z rzutu wolnego. Gielarowski jednak zdołał obronić. W 70. minucie głową o centymetry pomylił się natomiast Józkowicz. Bramka padła 10 minut później. Błąd przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego popełnił rezerwowy bramkarz Fabloku Miłosz Kocot i piłka po jego rękach wpadła do siatki. Do końca meczu żadnej z drużyn nie udało się już zagrozić bramce rywala.