Chrzanovia zremisowała z Żakiem

21.03.2009 20:09 | 1 komentarz | 2 384 odsłony | red
W sobotnich derbach juniorów młodszych piłkarze ręczni MUKS Chrzanovia zremisowali u siebie z Żakiem Libiąż 34-34.
1
Szczypiorniści Chrzanovii (w biało-zielonych koszulkach) w akcji obronnej

Przez większość meczu przewagę mieli goście, którzy prowadzili kolejno 13-9, 17-13, a w 42. minucie nawet 23-14. Wtedy drugi bieg włączyli podopieczni Adama Piekarczyka. Dzięki dobrej grze w obronie i skutecznym kontratakom zaczęli mozolnie odrabiać straty. Na 2 minuty przed końcem po rzucie Pawła Strońskiego gospodarze doprowadzili do remisu 33-33. Minutę później jego klubowy kolega Kamil Kirsz wyprowadził chrzanowską drużynę na prowadzenie. Kadrowicz Wojciech Żydzik w ostatnich sekundach uratował gościom punkt.

- Wysoko prowadząc moi zawodnicy zbytnio się rozluźnili. Na dodatek bardzo słabo grali nasi bramkarze. Stąd remis, który uważam za sprawiedliwy – skomentował po meczu szkoleniowiec Żaka Miłosz Waligóra.