Sparing na lodowisku

26.03.2009 12:24 | 0 komentarzy | 2 085 odsłony | red
W środowy wieczór gracze A-klasowej Płazy i B-klasowego Fabloku II zmierzyli się w meczu sparingowym na boisku ze sztuczną trawą w Chrzanowie. Warunki były bardzo trudne. Płytę pokrywała warstwa zmrożonego śniegu.
0
Pawe Olszowski (z lewej) i Zbigniew Domurat. W tle Piotr Stach.

KP Fablok II prowadzenie objął w 33. minucie. Strzałem głową bramkę zdobył Marcin Broda. Po chwili wyrównać mógł Gabryś, ale posłał piłkę obok słupka.

W 50. minucie Fablok podwyższył na 2-0, po akcji swoich dwóch doświadczonych napastników. Piotr Stach, dokładnym podaniem, obsłużył Olszowskiego, a ten ze spokojem umieścił futbolówkę w siatce.

W kolejnych dziesięciu minutach dwie sytuację sam na sam miał Piotr Stach, ale za każdym razem przegrał pojedynek z bramkarzem Płazy.

Zemściło się to w 63. minucie, kiedy karnego skutecznie egzekwował Pierzchała, zdobywając gola kontaktowego.

W 65. minucie kolejny strzał oddał aktywny Stach, który tym razem z 20 metrów trafił w poprzeczkę. 60 sekund później ten sam zawodnik był już jednak skuteczny i ustalił wynik sparingu na 3-1 dla Fabloku II.