Mnóstwo nerwów i porażka Trzebini w IV lidze

05.04.2009 00:23 | 0 komentarzy | 1 204 odsłona | red
MKS Trzebinia Siersza przegrała u siebie 0-2 (0-0) z Beskidem Andrychów w swoim pierwszym meczu rundy wiosennej IV ligi. Goście obydwie bramki zdobyli z rzutów karnych.
0
Ten strzał z rzutu karnego zapewnił Beskidowi prowadzenie

W pierwszej, stojącej na bardzo niskim poziomie połowie, kibice nie doczekali się bramek. Po przerwie do ataku ruszyli trzebinianie. Dobrych sytuacji nie potrafili jednak wykorzystać m.in. Jędrzejczyk, Czech i Sabuda. Zemściło się to w ostatnich dwudziestu minutach gry.

W 73. i 77. minucie sędzia podyktował dla Beskidu dwa rzuty karne. Pierwszy za faul Cieszyńskiego, drugi za niedozwolone wejście Pieroga. „Jedenastki”, które wywołały mnóstwo poruszenia w szeregach gospodarzy, na bramki zamienili Sobala i Derek.

W innym meczu Alwernia pokonała u siebie Orkan Szczyrzyc 1-0 i utrzymała 10-punktową przewagę nad resztą stawki. Warto podkreślić, że dla szczyrzyczan była to dopiero druga przegrana w tym sezonie.