Dulowa lepsza od Balina

05.04.2009 00:21 | 1 komentarz | 1 141 odsłona | red
W sobotnim meczu piłkarskich rozgrywek klasy A UKS Dulowa pokonał na własnym boisku drugą drużynę Orła Balin 2-0.
1

Zespół z Dulowej, zajmujący po rundzie jesiennej ostatnie miejsce w tabeli rozstrzygnął wynik meczu w pierwszej połowie.
W 17. minucie po szybkim kontrataku, w polu karnym obrońca Balina sfaulował Tomasza Kozaka. Jedenastkę wykorzystał Mateusz Wilk i gospodarze wyszli na prowadzenie.

W 33. minucie było już 2:0 dla Dulowej. Bramkę, strzałem głową zdobył Tomasz Kozak.

W drugiej połowie żaden z zespołów nie zdołał już pokonać bramkarza rywali i piłkarze z Balina, prowadzeni po raz pierwszy w oficjalnym spotkaniu przez Tomasza Rybę, nie zdołali wywieźć z Dulowej nawet jednego punktu.

Dzięki zwycięstwu, futboliści gospodarzy zmniejszyli stratę do drugiej drużyny Orła do czterech punktów.