Rezerwy Wolanki pokonały Mętków

25.04.2009 21:42 | 0 komentarzy | 2 605 odsłony | red
W sobotnim meczu klasy B rezerwy Wolanki pokonały nie bez trudu Mętków 4-3.
0
Przy piłce zawodnik Wolanki Sławomir Ziomek, atakowany przez Dominika Bogacza (Mętków)

Po samobójczym trafieniu obrońcy Mętkowa Grzegorza Klimka, na 2-0 strzałem z bliska podwyższył Piotr Filipek. Bramkarz pierwszego, A-klasowego zespołu z Woli popisał się jeszcze celnym strzałem z 20 metrów w samo „okienko”. Do przerwy było 3-1, bo technicznym uderzeniem golkipera gospodarzy zaskoczył Rafał Pajor.

Gdy w 49. minucie na 4-1 strzałem przy prawym słupku podwyższył Grzegorz Ślusarczyk wydawało się, że gospodarze wygraną mają już w kieszeni. Po godzinie gry było jednak 4-2, bo kapitan przyjezdnych Artur Szelichiewicz wykorzystał karnego podyktowanego za faul bramkarza Wolanki. Pięć minut później za kopnięcie rywala bez piłki sędzia usunął z boiska Kamila Wróblewskiego. Grając w dziesiątkę goście jednak atakowali, zdobywając kontaktowego gola w 88. minucie po ładnym strzale pod poprzeczkę zmiennika Łukasza Martyniaka. Na doprowadzenie do remisu zabrakło im już jednak czasu.