Niewiedział i Hejnowski dali wygraną Janinie

01.05.2009 19:46 | 0 komentarzy | 2 060 odsłony | red
W piątkowym meczu V ligi lider Janina Libiąż pokonał 2-1 Górnika Brzeszcze. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.
0
Indywidualny pojedynek w meczu Janiny z Brzeszczami

W 22. minucie po trafieniu Przemysława Niewiedziała głową gospodarze prowadzili 1-0. Już jednak minutę później Górnicy z Brzeszcz wyrównali. Po centrze z rogu do siatki trafił głową Konrad Jędrusik. W 38. minucie kapitan libiążan Robert Saternus wykonywał rzut karny po zagraniu przez rywala piłki ręką w polu karnym. Przeniósł jednak futbolówkę nad poprzeczką. Gola „do szatni” zdobył Łukasz Hejnowski po dośrodkowaniu Łukasza Ząbka z rogu.

W drugiej połowie Hejnowski mógł podwyższyć, ale po jego atomowym strzale z 30 metrów piłka trafiła w poprzeczkę. Kilka innych dogodnych sytuacji gospodarze również zmarnowali. Po tej wygranej podopieczni Andrzeja Kosa zachowali pozycję lidera V ligi.