MTS nie złamał Stali

02.05.2009 20:59 | 0 komentarzy | 1 862 odsłona | red
W sobotnim meczu I ligi piłki ręcznej MTS Chrzanów uległ 29-33 pretendującej do gry w ekstraklasie Stali Zawadzkie.
0
Zawodnicy MTS-u w ataku na bramkę Stali

Przez 40 minut chrzanowianie toczyli z wiceliderem wyrównaną walkę. Przegrywali co prawda 5-7 i 11-13. Jednak pierwszą połowę wygrali 17-16 dzięki rzutowi niezawodnego Adama Kruczka.

Po zmianie stron MTS prowadził jeszcze 20-19. Wtedy goście dopingowani przez grupę kibiców przyspieszyli grę i poprawili skuteczność. Gospodarze popełniali za to więcej błędów. Mimo dobrej postawy w bramce Tomasza Balisia (obronił dwa rzuty karne) nie udało im się zatrzymać zdeterminowanych rywali. W efekcie szczypiorniści Stali prowadzili 25-21 i 30-26, by wygrać ostatecznie 33-29.