Świętowali przy tenisowym stole

03.05.2009 16:44 | 0 komentarzy | 3 274 odsłony | red
Na starcie rozegranego w Chrzanowie 3-Majowego turnieju tenisa stołowego stanęło 28 zawodników. W poszczególnych kategoriach wiekowych wygrali Grzegorz Feliksik, Adrian Kopczyk i Marian Melczyk.
0
Organizator zawodów Adam Ptasiński wręcza puchar zwycięzcy w najmłodszej kategorii wiekowej, 13-letniemu Grzegorzowi Feliksikowi z Sierszy

Zawody w sali gimnastycznej przy ul. Sokoła przeprowadził w niedzielne przedpołudnie Adam Ptasiński. Zawodników podzielono na trzy kategorie wiekowe. W grupie do 18 lat niespodziewanie wygrał filigranowy 13-latek z Sierszy Grzegorz Feliksik. Kolejne lokaty zajęli Marcin Bałuszek i Dariusz Kozub.

W grupie zawodników od 18 do 40 lat zwyciężył faworyt Adrian Kopczyk, mający już na koncie występy w ekstraklasie w barwach trzebińskiej Opoki. Drugi był Emil Patucha, a trzeci Kamil Bałuszek. W najstarszej grupie powyżej 40 lat miejsca na „pudle” zajęli Marian Melczyk z Jaworzna, Franciszek Łysak z Libiąża i Kazimierz Drabek z Oświęcimia.