Kąty lepsze o gola od grającego w dziewiątkę Fabloku

07.06.2009 21:46 | 3 komentarze | 1 614 odsłona | red
Piłkarze B-klasowych Kątów wygrali w niedzielę tylko 4-3 z rezerwami Fabloku, grającymi od początku w dziewiątkę.
3

Fablokowcy grali w osłabieniu z powodu kartek i kontuzji. Poza tym równolegle pierwszy zespół toczył arcyważne spotkanie z Clepardią o utrzymanie w V lidze („jedynka” wygrała je 4-1).

Po golach M. Sielskiego i Białasa gospodarze prowadzili 2-0. Kontaktowego gola dla gości strzelił głową Janik. Na trzeciego gola D. Sielskiego jeszcze przed przerwą odpowiedział Radosz trafieniem z karnego, podyktowanego za faul Sikorskiego. Gdy w 55. minucie strzałem pod poprzeczkę wyrównał Radosz, niespodzianka wisiała w powietrzu. Tym bardziej, że niedługo potem kapitan gości Domurat w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Marszałka. Jednak to podopieczni Krzysztofa Urbana zadali decydujący cios po uderzeniu D.Sielskiego, który dopełnił formalności po podaniu Przepiórki.